Lucyna - 2008-01-29 15:40:34

Jest bardzo dużo sposobów na ratowanie życia koniom.
Co możesz zrobić by im pomóc:

* Zrób dotację - przekazane przez Ciebie pieniądze umożliwią Vivie kontynuowanie kampanii przeciwko wywozowi koni na mięso.
KREDYT BANK S.A.
VI O/Warszawa
53 15002080 12208 0000100 0000
Fundacja Viva!
TYTUŁ PRZELEWU: "DAROWIZNA"
(w oddziałach Kredyt Bank S.A nie powinna być pobierana prowizja)

* Wyślij list do redakcji o koniach (np. koń polski, świat koni...) - Twojej ulubionej gazety wyrażając swoje oburzenie losem wywożonych na mięso koni, to sprawi, że kolejne osoby dowiedzą się o cierpieniu tych zwierząt i przyłączą się do naszego protestu. Możesz skorzystać z gotowego listu - wystarczy tylko wydrukować i podpisać lub napisać swój własny.

* Interwencje - Podajemy adresy instytucji odpowiedzialnych za przestrzeganie Ustawy o Ochronie Zwierząt, do których można się zwrócić, gdy zaobserwujemy zwierzę źle traktowane przez właściciela, porzucone lub cierpiące. Tutaj także znajdują się namiary na inspektorów społecznych zajmujących się takim sprawami.

straż dla zwierząt
główny inspektor weterynarii

DuŚ.. - 2009-05-11 15:26:24

Ja bym z chęcią pomogła ale gdyby ktoś mi napisał ten list albo chociaż pomógł w napisaniu to ja bym wysłała do gazety i może napisali by o tym to by był dobry temat.. jak by ktoś mi pomógł  to niech pisze na e-maila: klaudiagapinska@wp.pl. ja do tego listu jeszcze jakieś zdjęcia powrzucała i by było git.!! może by coś napisali..